Deneme Tahtası, motosiklet tutkunlarıyla buluşuyor

Hindistan'dan dönen Erkin ve Can, ayaklarının tozuyla motosiklet severlerin karşısına çıkıyor.

Geçtiğimiz günlerde Nepal’den dönen Deneme Tahtası ekibi, iki teker tutkunlarıyla buluşuyor.

7 Ağustos Salı günü başlayacak ve 12 Ağustos Pazar akşamına kadar sürecek olan “Hasanpaşa İndirim ve Etkinlik Haftası”nın aşılış söyleşisinde motosiklet severlerle bir araya gelecek olan Erkin Yeşil ve Can Küngör, Uzak Doğu seyahatlerinin ayrıntılarını anlatacaklar.

Erkin Yeşil etkinlikle ilgili olarak, “İstanbul’dan başlayıp 50 gün süren yolculuğumuzdan videolar izleyip, özellikle sosyal medyada paylaşmadığımız komik anları ve tehlikeli yolları paylaşacağız” dedi.

Yaz ayında söyleşiyi kapalı bir mekanda yapmaktansa, Hasanpaşa’da mağazaların ortasında kalan bölgede seyahat meraklıları ile bir araya geleceklerini belirten Yeşil, “Etkinlik ücretsiz ve bol ikramlı olacak. Bu etkinlikte de daha önceki buluşmalarımızda olduğu gibi Polonez sosis-sucuk mangal keyfi ile bizimle olacak. Bu sefer yemek olayını ücretsiz yapmaktansa kanserli çocuklar yararına emek veren Minik Kalpler Derneği’ne bağışlamak istedik. Sandviçleri Minik Kalpler’e 5 TL bağış karşılığı vereceğiz. Eğer Salı Günü İndirim yapan mağazalardan alışveriş yaparsanız ücretsiz yemek fişi alacaksınız, yani bağışı o mağaza yapmış olacak. Etkinlik açık havada olacağından kamp sandalyenizi getirmeyi unutmayın. İsterseniz motosikletinize oturup da bizi dinleyebilirsiniz” diye konuştu.