Ride2world ile Deneme Tahtası Hindistan’da buluştu

Motosiklet seyyahları Türkiye'den binlerce kilometre uzakta birbirlerine güç verdi.

Motosikletleriyle Asya kıtasının gizemlerini keşfeden 4 seyyah Hindistan’da buluştu. İki teker tutkunlarının yakından tanıdığı Fatih Altunkaynak ve Tuğçe Akbayar’dan oluşan Ride2world ile motosiklet etkinlikleri düzenleyen Erkin Yeşil ve Can Küngör’den oluşan Deneme Tahtası’nın yolları Hindistan’da kesişti.

Zor zaman viskisi açıldı

Şubat ayından beri Asya seyahatinde olan Ride2world ile 9 Haziran’da yola çıkan Deneme Tahtası ekibi, Hindistan’da muson yağmurlarının bereketiyle bir araya geldi. CF Moto’nun sponsorluğunda Nepal’in bilinmeyenlerini araştırmak için yola çıkan Erkin ve Can’ı beklediklerini söyleyen Ride2worl’den Fatih Altunkaynak, “Acaba nerede karşılaşırız diye düşünürken, darbe olan Srinagar’da buluştuk. Bizim yolumuz onlarınkinden daha kısa olduğu için bir pansiyona yerleşip beklemeye başladık maceraperestleri. Ekip tamamlandıktan sonra ise sohbet, dedikodu derken zaman yetmedi. Tadı damağımızda kaldı. Gece çalışanların uykusu gelince sohbete odamızda devam edelim dedik ve zor zaman viskimizi açtık.” diye yazdı.

Fatih, 4 maceraseverin buluşmasını şu sözlerle özetledi :

“Yollarımız uzun olduğundan sabah erken kalktık. Kahvaltı muhabbeti, motor başı muhabbeti, kapı önü muhabbeti derken ayrılamadık birbirimizden. Ama şunun şurasında İstanbul’a dönmemize ne kaldı ki diyerek bir sonraki buluşmanın planını yapıp çıktık yollara”

İşte Ride2world ile Deneme Tahtası’nın buluşma anı