Tatlı Gezgin’den muhteşem dönüş

Motosikletiyle 70 bin kilometre yol yaparak 55 ülke gezen Gülçin Söğüt, meme kanseri nedeniyle ara verdiği projelerine muhteşem bir dönüşle devam edecek.

Tatlı Gezgin sloganıyla insanlara güçlü olmayı, zorluklar ve engeller karşısında yılmamayı öğütleyen Gülçin Söğüt kanser tedavisi sonrasında yine sosyal mesajlar için kolları sıvadı.

Doğa-Motosiklet-Sağlık

Tüm Anadolu’yu kapsayacak bir doğa-motosiklet-sağlık üçlemesi için projesini hazırlayan Tatlı Gezgin, dünya turunun ilk ayağı olan zorlu Afrika turunu ilk kez Motobahriye üyelerine anlatacak.

Söğüt, 2015 yılında kurulan ve geçtiğimiz yılın en iyi çıkış yapan motosiklet kulübü olan Motobahriye üyeleriyle 4 Nisan 2019’da saat 19.30’da Maltepe Charisma Kafe’de buluşmayı planlıyor.

Gülçin Söğüt, Fas’tan başladığı seyahatinde Atlas Okyanusu’nu izleyerek indiği rotasıyla aştığı çölleri, geçtiği bataklıkları, ilkel kabileleri, açlık ve susuzlukla mücadele eden toplulukları gözlemlemişti.

34 ülkede yaptığı 55 bin km’yi iki teker tutkunlarına anlatmayı isteyen Gülçin Söğüt’ün en büyük destekçisi O’nu hiç yalnız bırakmayan Hollandalı eşi Ferry Schouten. Gülçin’in kendini iyi hissetmesi için O’nun gibi saçlarını kazıtan Ferry’de sunumda yanında olacak.

TATLI GEZGİN-GÜLÇİN SÖĞÜT

4 Nisan 2019-Perşembe
Saat: 19.30
Maltepe- Charisma Kafe
MOTOBAHRİYE

Yoruma kapalı.