Tuna Motosiklet Şenliği’nde buluştular

Erkin Yeşil'in organize ettiği Tuna Motosiklet Şenliği motosikletçileri bir araya getirdi.

Organizasyonunu Deneme Tahtası‘ndan Erkin Yeşil‘in yaptığı Tuna Motosiklet Şenliği, 21-22-23 Eylül‘de Gebze‘de motosikletçileri bir araya getirdi.

Erkin Yeşil, “Bu kadar dostla bir arada olmak muhteşem bir duyguydu. Hepimiz çok mutlu olduk” dedi.

Motosiklet Habercileri ve Motobahriye Ailesi de tam kadro şenlikteydi.

Gebze‘nin Ovacık Köyü‘ndeki Volkan Et Mangal Tesisleri‘ndeki şenliğe, İstanbul ve İzmit‘e yakınlığı nedeniyle yüzlerce motosikletçi ilgi gösterdi. Cuma‘dan başlayan şenlik, hafta sonu hınca hınç doldu. Giriş ve konaklamanın ücretsiz olduğu kamp alanında, TEGV ve Minik Kamplerin Umudu Olmaya Var mısın Derneği için bağış da toplandı.

Destekçi firmalar hediye dağıttı

Destekçi firmalar şenliğe katılan motosikletçilere hediyeler dağıttı. Şenlikte Yamaha Motor Türkiye 5 kişiye eğitim ve çeşitli hediyeler, Anlas 4 çift lastik, Motoplus çeşitli aksesuarlar, Tech90 kevlar pantolon, İmpacTec koruma, Motoron Dergisi yıllık abonelik, Balata uzmanı akü ve 3 takım balata, EnduroPark 2 kişiye eğitim, Touratech Türkiye, Formula X Jel ve Moto Clup Türkiye de çeşitli hediyeler dağıttı. Kampa ayrıca Ride 2 World ekibi Tuğçe ve Fatih de katılarak dünya turu tecrübeleri paylaştı.

Aileyi genişletmek istiyoruz

Kampın en çok yorulanı ise organizatör Erkin Yeşil oldu. Misafirleriyle tek tek ilgilenen Erkin, “Kampın amacı motosikletçileri bir araya getirmek, aileyi genişletmek. Ortak noktamız olan motosikletten yola çıkarak buluşuyoruz. Keyifle zaman geçiriyoruz. Katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Motobahriye de kamptaydı

Tuna Motosiklet Şenliği’ne Motobahriye ailesi de tam kadro katıldı. Kampta çok eğlenceli zaman geçirdiklerini anlatan Motobahriye Kulübü Başkanı Burak Güren şunları söyledi: “Haftasonu Tuna Motosiklet Şenliği‘nde çok hoş zaman geçirdik. Çok şey öğrendik. Kamp ve doğa konusunda tecrübe edindik. Tüm motosikletçileri ailemiz olarak görüyoruz. Birlikte olmaktan büyük keyif alıyoruz. Biz Motobahriye ailesi olarak birbirimize sıkı bağlarla bağlıyız. Bu bağımızı daha da güçlendirmekten, başka kulüpler ya da motosikletçilerle paylaşmaktan mutluyuz. Böyle etkinlikler motosiklet camiasını birbirine kenetliyor” dedi.